Jdi na obsah Jdi na menu
 

O mně

Jmenuji se Irena Zápotočná, vystudovala jsem Vyšší zdravotnickou školu v oboru Porodní asistence a této práci se věnuji od roku 2006. Porodila jsem dvě úžasné dcery a v současné době pracuji na porodním sále v nemocnici Pelhřimov jako staniční sestra.


Ke cvičení mne přivedla má práce porodní asistentky. Zalíbila se mi myšlenka nabídnout budoucím maminkám cvičení, které by přesně odpovídalo jejich potřebám a možnostem. Po absolvování kurzu Cvičení pro těhotné a po porodu jsem zahájila hodiny těhotenského cvičení. Protože mi v mé práci nestačí pouze základní znalosti a ty dosavadní v oblasti cvičení mi začaly připadat nedostačující, rozhodla jsem se pro absolvování vzdělávacího programu Instruktor zdravotní tělesné výchovy. Na přání mnohých maminek a plna nových vědomostí, jsem začala vést i kurzy poporodního cvičení.

V současné době nabízím nejen těhotenské a poporodní cvičení, ale také cvičení pro ženy, bez vazby na těhotenství či porod.

Během lekcí se snažím o individuální přístup, proto je v mých hodinách omezený počet klientek .

Myslím si, že je důležité znát smysl toho, co děláme v jakékoli oblasti života. Tuto myšlenku vnáším i do svých hodin cvičení. Klientkám během lekcí vysvětluji, proč je důležité se před cvičením zahřát, nevynechat protažení, co pohlídat, abychom si neuškodily atd.. To vede k určité motivaci provádět vše důsledně.

Kvalitní provedení cviků = požadovaný výsledek :)

Kromě cvičení nabízím těhotným maminkám také kurzy předporodní přípravy. 


 

 

 

 

Příspěvky

Vzdělání, kurzy

 
10. 11. 2019 | Rubrika: O mně

Certifikáty

 
8. 11. 2019 | Rubrika: O mně | Fotografie: Certifikáty
 


Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 1
Celkem: 48216
Měsíc: 1777
Den: 69