Jdi na obsah Jdi na menu
 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Andrea Slámová - Jedním sloven bomba cvičení

Na cvičení jsem začala chodit od září a naprosto mne pohltilo. Irča je výborná instruktorka a její individuální přístup ke každé z nás, je sen každé cvičenky. Na každou lekci se moc těším a všem kdo váhá, zda cvičení s Irčou zkusit, to jen a jen doporučuji - je to totiž bomba!

Lucie Krtková - Zdravotní cvičení snů :)

Cvičení s Irčou jsem si oblíbila už před třemi lety, je neskutečně nabíjející a člověk bez něj prakticky nedokáže být :). Krásně na sobě můžeme pozorovat, jak se naše kondice pomalu zlepšuje, za což si Irči a jejího individuálního přístupu velice vážím. Myslím, že tělo po porodech opravdu potřebuje individální péči a té se nám tedy od této skvělé a profesionální lektorky dostává. Nemohu nezmínit, že Irča je skvělá nejen jako lektorka tohoto zdravotního cvičení, ale je skvělá i jako člověk. Děkuji ti Irčo, tělo se mi díky tobě dostalo zpět do formy a troufám si říci, že do možná ještě lepší než před otěhotněním :).

Zuzana Nehasilová - Irčo, jsi jednička:)

Cvičení s Irčou můžu jedině doporučit. Celý život jsem závodně sportovala, trenérů potkala mnoho, sama mám státnici z tělesné výchovy, ale Irčin přístup je opravdu jedinečný. Díky jejímu skvělému postoji, odbornosti a dalším neustálým školením se nám dostává skvělé péče. Dokáže poradit a povzbudit, kdykoliv vyjde vstříc, je vidět, že i ona sama má upřímnou radost, když se daří. Její cvičení zlepšuje celkové držení těla, problémy se zády i problémy spojené s porody. Já jsem vždycky po lekci příjemně unavená, plná energie a pozitivně nabitá. Na její hodiny plné legrace, pohodové atmosféry, nekončící pozitivní a podporující nálady a neskutečné ochoty se vždy těším. Bonusem navíc je mi pohled do zrcadla, kdy (poprvé za celý život) vidím své břišní svaly:)

Bára Ježková - Super cvičeni

Cvičeni s Irčou je super. Irča má individuální přístup a ohlídá vše co je potřeba, aby tělo netrpělo a nenamáhalo jiné svaly, než má.

Lenka Nedelčevová - Nadšená cvičenka :)

Toto cvičení velice doporučuji, pomohlo mi od bolesti zad a celkově se mi zlepšilo držení těla. Irča mne naučila cviky správně provádět a upozornila mne na chyby, kterých jsem si nebyla vědoma. Irči přístup je individuální ke každé klientce a proto jsem si toto cvičení tolik oblíbila. Prošla jsem již cvičením pro těhotné, poté poporodní kurzem a teď navštěvuji zdravotní cvičení. Pod Irčiným vedením se stále zlepšuji a posouvám své hranice, jsem nadšená, děkuji za tuto skvělou lektorku!

 


Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 3
Celkem: 21163
Měsíc: 3146
Den: 135