Jdi na obsah Jdi na menu
 

Změny od 1. 9. 2020

article preview

Prosím, o přečtení těchto několika změn.

1. Změna maximální kapacity v jedné lekci a ceny - týká se hodin cvičení pro těhotné a cvičení po porodu. V těchto hodinách bude max. počet žen 6, což se odrazí na ceně. Tyto hodiny cvičení jsou dost specifické, ráda bych zachovala kvalitu cvičení u každé z Vás a individuální přístup v maximální míře, což lze jedině snížením počtu lidí v hodině.

2. Cvičení pro ženy - tyto hodiny již nebudou rozdělené dle náročnosti (začátečnice/pokročilé). Méně je někdy více a toho se budeme držet. Jde nám přeci o kvalitu;)

3. Kurz poporodního cvičení - po dlouhém přemýšlení a vymýšlení jsem došla k závěru, že maminky, které ke mně pravidelně chodily na těhotenské cvičení a rády by ve cvičení pokračovaly po porodu nemusí absolvovat kurz poporodního cvičení, ale mohou se hned po ukončeném šestinedělí hlásit na lekce Cvičení po porodu (navýšila jsem na 2 hodiny týdně). Tímto se na cvičení dostanete mnohem dříve.

4. Rezervační systém - při nové rezervaci či při registraci Vám rezervační systém nabídne k odškrtnutí Všeobecné podmínky (stejně jako GDPR). Není to dlouhé čtení, tak určitě mrkněte. Týká se změn možnosti bezplatného zrušení objednané lekce, doby expirace kreditu apod.. Zvažte, prosím, výši kreditu, který si dobíjíte. Jeho expirace je 120 dní (bez ohledu na výši kreditu) a pokud jej nevyčerpáte do tohoto limitu, propadne. (Platí pro kredit dobíjený od 1. 9. 2020). Lekci si můžete rezervovat nejpozději 1 hodinu před začátkem a bezplatně ji lze zrušit 12 hodin před zahájením lekce.

5. Nastavení Vašeho účtu v rezervačním systému - návod, jak nastavit účet tak, aby Vám v případě zrušení lekce přišlo upozornění na email je popsán v rubrice NOVINKY - Nastavení zasílaní informací v RS. 

Všechny uvedené změny jsem důkladně promýšlela poměrně dlouhou dobu a rozhodla jsem se pro ně na základě poznatků z dosavadního provozu studia a proto věřím, že budou přínosem.

 

 
 


Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 4
Celkem: 30765
Měsíc: 4438
Den: 69