Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ukončení provozu studia v Pelhřimově

article preview

Nyní, když už vše začíná dostávat jasnější obrysy, ráda bych Vám objasnila změny, které mé studio čekají.

Před více než rokem jsem se rozhodla, že si otevřu své studio pro Vás ženy, těhotné, maminky po porodu, pro všechny, které chtějí cvičit tak, aby jejich úsilí bylo smysluplné a výsledek zdraví podporující. Úmysl dobrý, jen načasování špatné. Tato doba se pro mnohé stala noční můrou, pro mne zlým snem.

Již v prvním týdnu od podepsání nájemní smlouvy přišel první zákaz provozování činnosti v důsledku pandemie. Po dvou měsících došlo k rozvolnění vládních nařízení a my jsme konečně mohly začít cvičit. Sice s omezením, ale cvičily jsme. Na začátku října, po pěti měsících, přišel další zákaz provozování činnosti a naše cvičení a předporodní kurzy se přesunuly do online světa. Tento svět mi nebyl a není blízký a vysvobození z něj přišlo v prosinci. Ovšem pouze na pár dnů. Od této doby bylo studio zavřené a bohužel zůstane zavřené i nadále.

Dlouho jsem váhala, zda v této nejisté době pokračovat a s pronajímatelem smlouvu prodloužit. Rozhodla jsem se pro pokračování a těšila se z každého nového rozvolnění a na to, až Vám napíši "ZAČÍNÁME".

Mé nadšení ale velmi záhy vyprchalo. Obdržela jsem vyúčtování od pronajímatele, který požadoval nemalou částku jako NEDOPLATEK za služby a energie. Během provozování v letních měsících jsem pochopitelně netopila, svítila minimálně a spotřeba vody (WC) nemohla být nikterak velká. (Pokud se cvičilo, tak max. 9 hodin za týden).

Každý měsíc po celou tu dobu jsem hradila poplatky za energie a služby. Přesto NEDOPLATEK??? Za co???

To bylo to poslední. To bylo to, co mi vzalo zbytek mého nadšení a odhodlání cokoli zkoušet a riskovat. Smlouva prodloužena, studio, které na sebe nevydělává a jeho majitelka stále vše platící bez nároku na jakoukoli kompenzaci.

S vědomím sankcí za předčasné ukončení nájemní smlouvy proto končím činnost studia k 30.6.2021 na adrese Příkopy 1889, Pelhřimov.

Dále však chci své služby nabízet. Prostory, které musím znovu přetvořit na útulné studio, nebudou v Pelhřimově, ale 12km od Pelhřimova v cca 10 - 15 min. vzdáleném Zachotíně. Jsou to mé soukromé prostory, z pochopitelných důvodů již nechci žádný pronájem a toto je pro mne jediná přijatelná varianta.

Věřím, že si i přes tuto skutečnost ke mně cestu najdete a budete se cítit v mém studiu minimálně tak dobře, jako dosud.

Předpokládaný termín otevření studia je v průběhu měsíce září 2021.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 2
Celkem: 43250
Měsíc: 1872
Den: 57