Jdi na obsah Jdi na menu
 

Aktuální informace

article preview

Od září 2021 jsem své působení zahájila na nové adrese - Zachotín 23, Pelhřimov. Nové prostory jsou kapacitně menší, proto je i omezen max. počet míst na lekci cvičení. Na konci každého měsíce vypíši hodiny na měsíc následující. Často jsou hodiny na celý měsíc zarezervované, doporučuji však nastavení hlídání Vámi vybrané lekce, při uvolnění místa Vám tato informace přijde na emailovou adresu, kterou jste uvedly při registraci.

Na cvičení není potřeba nosit podložky ani žádné jiné pomůcky, vše je Vám k dispozici.

Přihlášení je stále přes rezervační systém, který Vám rezervaci vybrané hodiny umožní pouze po dobití kreditu. Číslu účtu je uvedeno na stránkách rezervačního systému a je s výhodou uvést do poznámky Vaše jméno. Zaslané peníze Vám budou převedeny na kredity v co nejkratší možné době. Zdržení však nemohu vyloučit, stává se, že práce na porodním sále mi sledování plateb neumožní. Stejně jako odpovídání na zprávy a emaily, proto prosím o schovívavost. Výše částky, kterou zasíláte je na Vašem rozhodnutí, je ale nutné zvážit, zda tuto částku můžete reálně vycvičit (vzhledem k omezené kapacitě studia, obsazenosti lekcí a expiraci kreditu - viz. všeobecné podmínky v rezervačním systému)

Na předporodní kurzy a kurz poporodního cvičení je možné se hlásit na emailové adrese info@fitmam.cz a to pouze po zveřejnění termínu kurzů. Bližší informace a informace o platbě Vám zašlu mailem před začátkem kurzu.

Na závěr shrnutí nabídky lekcí cvičení a kurzů.

V těhotenství - Cvičení pro těhotné, Předporodní kurz

Po porodu - Kurz poporodního cvičení (naprostý základ pro maminky, které cvičení neznají), Cvičení po porodu (navazuje na kurz, ale mohou i maminky, které se mnou cvičily v těhotenství a základy cvičení tudíž znají)

Bez vazby na těhotenství či porod - Cvičení pro ženy (asi nejnáročnější z nabídky hodin cvičení, je nutné znát základy a mít určitou fyzickou zdatnost), Cvičení pro ženy 50+ a začátečnice (pro ženy, které neprošly žádnou z uvedených lekcí a chtějí pozvolna se cvičením začít bez ohledu na věk)

Doufám, že je zde uvedeno vše, co nebylo zcela jasné (čerpala jsem z nejčastěji pokládaných dotazů) a že se z mého studia budete do svých domovů vracet s dobrou náladou, rovnými zády a zpevněným bříškem ;) nebo plné nových informací, které povedou ke zklidnění mysli před porodem.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Facebook


Mail list


Statistiky

Online: 1
Celkem: 43248
Měsíc: 1872
Den: 61